مشاوره در خصوص وقف


با سلام
هرگاه با مسئله وقف برخورد کردید و قصد کردید چیزی را وقف کنید یا در خصوص ملک وقفی معامله ای نمایید ویا مشارکت در ملک وقفی بکنید حتما با یک وکیل متخصص و آشنا به مسائل اوقافی مشورت نمایید .
به یاد داشته باشید تمام وکلاء مواد 55 الی 91 قانون مدنی را که در خصوص وقف است را مطالعه نموده اند ولیکن قوانین خاص مربوط به اوقاف و همچنین فنون تخصصی وقف فقط سرمایه علمی وکلایی است که در سازمان اوقاف و ادارات تابعه آن فعالیت داشته باشند که بدون اغراق این دسته وکلاء در ایران به 100 نفر نیز نمی رسد .
اينجانب مهدي محمودي راد مدیر عامل موسسه حقوقی راداندیشان دادبه ،متولد تهران ،سال 1358پس از فارغ التحصيل شدن در رشته حقوق وارد اداره اوقاف شدم و به مدت 4 سال در آنجا مشغول به کار شدم که در سال 1388 در آزمون وکالت قبول شدم و پس از طي مراحل اخذ پروانه در اداره مذکور مشغول فعاليت بودم به طوریکه در دوران خدمتم از تمام مسائل حقوقی و وقفی و نظریات اساتید و وکلای خبره و اهل نظر بهره مند شدم و حتی اوقات زیادی را برای کسب تجربه در اداره سپری می کردم و مدتی مشغول فعالیت در مسائل ثبتی شدم و در راستای فعالیتم سعي کردم ارتباطات خوبي با اطرافيانم داشته باشم واين دليل بر موفقيت من بود و تمامی عزیزان نيز با محبتي که به من داشته اند هميشه مرا حمايت کردند .
در حال حاضر بيش از همه ، دعاوي ملکي و وقفي جزء فعاليت حقوقي من است و از اينکه در اين حيطه فعاليت دارم احساس موفقيت مي کنم.
به دلیل پسوند نام خانوادگیم نام موسسه حقوقي خود را رادانديشان دادبه به ثبت رساندم. راد به دليل پسوند نام خانوادگي خودم می باشد و رادانديشان به معني جوان انديشان انتخاب شد و دادبه به معني قانون خوب مي باشد اميد است با مطالب اين سايت بتوانيم خدمتگذار شما عزيزان باشيم .

برای تحکیم ارتباط با ما حتماً در انجمن ما ثبت نام کنید
نظر به اینکه موضوعات وقف کاملا تخصصی است و بدون بررسی کامل، مشاوره امکانپذیر نیست لذا مشاوره تلفنی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود و مشاوره با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مقدور می باشد اگر هم از شهرستان تماس می گیرید به عرض می رسانیم که افتخار ما این است که عزیزانی از شهرستان جهت مشاوره حضور می یابند و این باعث می شود انگیزه ما در مشاوره صحیح و ارائه خدمات حقوقی روز به روز افزایش یابد.
در امور وقف از مشاوره با وکلایی که در این زمینه تخصص ندارند واقعاً پرهیز کنید

{موفق و مؤید باشید}
021-88435612