مهدی محمودی راد

سایت تخصصی حقوقی وقف
مدیریت سایت ؛مهدی محمودی راد وکیل دادگستری و مسئول موسسه حقوقی راداندیشان دادبه

پرهايم را طواف مي دهم بر گرد آتشي که در جانم روشن است.
تشکر از اينکه سايت من را براي کسب اطلاعات انتخاب نموده ايد؛
مطالبي که به عرض مي رسانم بيشتر درد و دلي است از ضعف فرهنگي جامعه اي که در آن زندگي مي کنيم و هر روزه هزاران مبادله ،معامله ، قرارداد، بدون تخصص حقوقي انجام مي شود و دريغ از کوچکترين کسب اطلاعات از موضوع و يا مفاد قراردادي که ممکن است هر يک از ما، يک طرف آن باشيم .
متأسفانه در جامعه، پيشگيري قبل از وقوع امريست که ما با آن آشنا نيستيم و به مطب هيچ دکتري نمي رويم مگر در حالت بيماري، سراغ هيچ دندانپزشکي نمي رويم مگر در حالت دندان درد، سراغ هيچ وکيلي نمي رويم مگر در زماني که طرف دعوا واقع شويم اما خودتان قضاوت کنيد اگر در زمان انعقاد قراردادي با وکيل مشورت کنيد بهتر است يا آنکه قرارداد را بدون تخصص حقوقي امضاء کنيد و در صورت عدم انجام تعهد پس از کلي مشاجره و دعوا وجنگ اعصاب و متحمل شدن خسارات ، ياد شخصيتي بيافتيد که در گوشه اي از اين شهر مشغول وکالت است .
چرا نبايد يک دوستي در نزديکي خود داشته باشيم که حتي براي انعقاد يک قرارداد ساده بتوانيم حتي از طريق تلفن به اندازه ي يک دقيقه مکالمه  از او بهره مند شويم ؟؟؟
ريشه اين ضعف فرهنگي در کجاست؟
صدا و سيما که هزاران هزار برنامه هاي آموزشي ارائه مي دهد الا يک برنامه آموزشي حقوقي؟ يا نمايش هزاران فيلم سينمايي و يا سريال که بدون مشورت با يک وکيل دادگستري ساخته مي شود ؟ويا فيلم سينمايي يا سريالي که وکيل دادگستري يکي از شخصيتهاي اوست و اين شخصيت حيله گر و کلاهبردار معرفي مي شود؟
قوه قضاييه که براي هر خانواده حضور يک مشاور حقوقي را الزامي نمي داند؟
جامعه حقوقدانها که از دعواي مردم سود مي برند؟
ويا خود مردم جامعه که توجهي به قوانين کشور خود ندارند و مطالعه حقوقي فقط در جامعه حقوقدانها شعله ور است؟
خودتان قضاوت کنيد و چاره اي بيانديشيد ...
برای آشنایی با اینجانب لینک زیر  را کلیلک کنید .
http://vaghf.com/%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8?%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D9%81-


 


شماره تماس دفتر :
021-88435612