مهدی محمودی راد

سایت تخصصی حقوقی وقف
مدیریت سایت ؛مهدی محمودی راد وکیل دادگستری و مسئول موسسه حقوقی راداندیشان دادبه


با سلام ؛
وکالت در امور اوقافی مستلزم تخصص و تجربه در اداره اوقاف است که با توجه به قانون خاصی همچون قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف وکالت در امور اوقافی را سختتر می کند و یک وکیل اوقاف حتماً می بایست نه تنها به امور اوقافی و قانون مذکور آشنا باشد بلکه می بایست در سیستم اداری اوقاف نیز متخصص باشد منظور از وکیل اوقاف وکیل آشنا به امور اوقافی است .
شما را به مطالعه  بیوگرافی مدیر این سایت به عنوان وکیل متخصص در امور اوقافی دعوت می نمایم 

اينجانب مهدي محمودي راد مدیر عامل موسسه حقوقی راداندیشان دادبه ،متولد تهران ،سال 1358
پس از فارغ التحصيل شدن در رشته حقوق وارد اداره اوقاف شدم و به مدت 4سال در آنجا مشغول به کار شدم که در سال 1388 در آزمون وکالت قبول شدم و پس از طي مراحل اخذ پروانه در اداره مذکور مشغول فعاليت بودم به طوریکه در دوران خدمتم از تمام مسائل حقوقی و وقفی و نظریات اساتید و وکلای خبره و اهل نظر بهره مند شدم و حتی اوقات زیادی را برای کسب تجربه در اداره سپری می کردم و مدتی مشغول فعالیت در مسائل ثبتی شدم و در راستای فعالیتم سعي کردم ارتباطات خوبي با اطرافيانم داشته باشم واين دليل بر موفقيت من بود و تمامی عزیزان نيز با محبتي که به من داشته اند هميشه مرا حمايت کردند .
در حال حاضر بيش از همه ، دعاوي ملکي،سرقفلی و وقفي جزء فعاليت حقوقي من است و از اينکه در اين حيطه فعاليت دارم احساس موفقيت مي کنم.
به دلیل پسوند نام خانوادگیم نام موسسه حقوقي خود را رادانديشان دادبه به ثبت رساندم. راد به دليل پسوند نام خانوادگي خودم می باشد و رادانديشان به معني جوان انديشان انتخاب شد و دادبه به معني قانون خوب مي باشد اميد است با مطالب اين سايت بتوانيم خدمتگذار شما عزيزان باشيم .
برای تحکیم ارتباط با ما حتماً در انجمن ما ثبت نام کنید
نظر به اینکه موضوعات وقف کاملا تخصصی است و بدون بررسی کامل، مشاوره امکانپذیر نیست لذا مشاوره تلفنی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود و مشاوره با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مقدور می باشد اگر هم از شهرستان تماس می گیرید به عرض می رسانیم که افتخار ما این است که عزیزانی از شهرستان جهت مشاوره حضور می یابند و این باعث می شود انگیزه ما در مشاوره صحیح و ارائه خدمات حقوقی روز به روز افزایش یابد.

{موفق و مؤید باشید}-تماس :  88435612 
درصورتیکه سوالی دارید وارد لینک زیر شوید و سوال خود را در 300 حرف وارد کنید تا ظرف 72 ساعت پاسخ دهیم 
اطلاع رسانی از طریق ایمیل شما انجام میشود .
http://vaghf.com/%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA


                        
برای آشنایی با اینجانب لینک زیر  را کلیلک کنید .
http://vaghf.com/%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8?%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D9%81-


 


شماره تماس دفتر :
021-88435612